B43508A9337M87
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508A9337M87
JLCPCB Part #
C1608512
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
25mm 330uF 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS