NLC453232T-1R8K-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLC453232T-1R8K-PF
JLCPCB Part #
C2046388
Package
1812
Description
1.8uH 160mΩ 900mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS