NL453232T-8R2J-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NL453232T-8R2J-PF
JLCPCB Part #
C165808
Package
1812
Description
1.4Ω 270mA 8.2uH ±5% 1812 Power Inductors ROHS