NL453232T-220J-PF
MFR.Part #
NL453232T-220J-PF
JLCPCB Part #
C86697
Description
13MHz 180mA 22uH 3.2@2.52MHz 3.2Ω ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS