NL453232T-1R5J-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NL453232T-1R5J-PF
JLCPCB Part #
C250191
Package
1812
Description
1.5uH 410mA 600mΩ ±5% 1812 Power Inductors ROHS