MPZ2012S101AT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ2012S101AT000
JLCPCB Part #
C15957
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 20mΩ 4A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS