MPZ1608S300ATDH5
MFR.Part #
MPZ1608S300ATDH5
JLCPCB Part #
C307772
Description
-55℃~+125℃ 1 10mΩ 30Ω@100MHz 5A 0603 Ferrite Beads ROHS