MPZ1005S900HT000
MFR.Part #
MPZ1005S900HT000
JLCPCB Part #
C524454
Description
-55℃~+125℃ 1 2.3A 38mΩ 90Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS