B43505A9337M82
MFR.Part #
B43505A9337M82
JLCPCB Part #
C1611780
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
30mm 330uF 400V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS