MMZ1608S102ATD25
MFR.Part #
MMZ1608S102ATD25
JLCPCB Part #
C307763
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 400mA 500mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS