MMZ1005D330CTD25
MFR.Part #
MMZ1005D330CTD25
JLCPCB Part #
C404707
Description
-55℃~+125℃ 1 240mΩ 33Ω@100MHz 400mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS