MLZ2012M4R7HT000
MFR.Part #
MLZ2012M4R7HT000
JLCPCB Part #
C383409
Description
2MHz 300mA 340mΩ 4.7uH 400mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS