MLP1608V1R0DT0S1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLP1608V1R0DT0S1
JLCPCB Part #
C307741
Package
0603
Description
1uH 390mΩ 700mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS