MLF1608E120KTD25
MFR.Part #
MLF1608E120KTD25
JLCPCB Part #
C1331753
Description
1.2Ω 10mA 12uH 25MHz 30@2MHz AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS