MLJ1608WR16JT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLJ1608WR16JT000
JLCPCB Part #
C434822
Package
0603
Description
15@25MHz 160mΩ 160nH 330MHz 700mA 750mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS