MLG1608B4N7ST000
MFR.Part #
MLG1608B4N7ST000
JLCPCB Part #
C107319
Description
10@100MHz 4.7nH 6.8GHz 600mA 80mΩ Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS