MLG1005S6N8HTD25
MFR.Part #
MLG1005S6N8HTD25
JLCPCB Part #
C404628
Description
150mΩ 3.5GHz 6.8nH 600mA 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS