MLG1005S2N0ST000
MFR.Part #
MLG1005S2N0ST000
JLCPCB Part #
C98757
Description
2nH 7.5GHz 70mΩ 7@100MHz 900mA Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS