B78108E1153K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B78108E1153K000
JLCPCB Part #
C2044460
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
1.45A 15MHz 15uH 230mΩ 40@0.796MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL9.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS