MLF2012A3R9KT000
MFR.Part #
MLF2012A3R9KT000
JLCPCB Part #
C2044641
Description
3.9uH 300mΩ 30mA 45@10MHz 55MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS