MLF1608E100JTD25
MFR.Part #
MLF1608E100JTD25
JLCPCB Part #
C404531
Description
10mA 10uH 1Ω 30@2MHz 30MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS