FA26C0G2J332JNU00
MFR.Part #
FA26C0G2J332JNU00
JLCPCB Part #
C1636599
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.3nF 5mm 630V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS