MLF1608D82NMTD25
MFR.Part #
MLF1608D82NMTD25
JLCPCB Part #
C165813
Description
10@50MHz 150mΩ 200mA 500MHz 82nH AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS