B43509A9397M007
MFR.Part #
B43509A9397M007
JLCPCB Part #
C3723925
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.83A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 400V 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS