MLF1608A3R9KTA00
MFR.Part #
MLF1608A3R9KTA00
JLCPCB Part #
C2048616
Description
3.9uH 30mA 35@10MHz 60MHz 650mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS