B43457C4338M3
MFR.Part #
B43457C4338M3
JLCPCB Part #
C1498920
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106.7mm 28.5mm 32Ω@100Hz 3300uF 350V 8.1A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS