MAF2520ASS600CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MAF2520ASS600CT000
JLCPCB Part #
C2661592
Package
1008
Description
1 364mΩ 60Ω@1MHz 700mA ±25% 1008 Ferrite Beads ROHS