HF2836-123Y1R8-T01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
HF2836-123Y1R8-T01
Description
-20℃~+120℃ 1.8A 100MΩ 12mH@1kHz 270mΩ 280V 2kV - Common Mode Filters ROHS