HF2422-203Y1R0-T01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
HF2422-203Y1R0-T01
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 1A 20mH@1kHz 280V 2kV 640mΩ - Common Mode Filters ROHS