FA24X8R2A473KRU06
MFR.Part #
FA24X8R2A473KRU06
JLCPCB Part #
C1620869
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 47nF 5mm X8R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS