FA18X7R1E684KRU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA18X7R1E684KRU00
JLCPCB Part #
C1631290
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
25V 680nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS