FA11X8R2A684KRU06
MFR.Part #
FA11X8R2A684KRU06
JLCPCB Part #
C1641558
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 680nF X8R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS