FA11X8R2A684KRU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA11X8R2A684KRU00
JLCPCB Part #
C1642922
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 680nF X8R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS