DPX165850DT-8132A1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DPX165850DT-8132A1
JLCPCB Part #
C2654598
Package
SMD-4P,0.8x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8dB 15dB 1dB 2.4GHz~5.85GHz 28.2dB 698MHz~1.607GHz 9.54dB 9.54dB SMD-4P,0.8x1.6mm Duplexers ROHS