CS85-B2GA471KYNSA
MFR.Part #
CS85-B2GA471KYNSA
JLCPCB Part #
C340573
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
250V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS