B32912A3473K189
MFR.Part #
B32912A3473K189
JLCPCB Part #
C3297496
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 47nF X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS