CS45-E2GA472M-GKA
MFR.Part #
CS45-E2GA472M-GKA
JLCPCB Part #
C342558
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V、440V 4.7nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS