CS10-B2GA102KYNSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS10-B2GA102KYNSA
JLCPCB Part #
C342551
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 250V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS