DLF162500LT-5028A1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DLF162500LT-5028A1
JLCPCB Part #
C531364
Package
SMD-4P,1.6x0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.33dB 2.4GHz~2.5GHz 49.2dB 50Ω Low Pass SMD-4P,1.6x0.8mm RF Filters ROHS