CLF7045T-150M-D
MFR.Part #
CLF7045T-150M-D
JLCPCB Part #
C2836220
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
15uH 2.1A 2.3A 61.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS