CLF7045NIT-1R5N-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF7045NIT-1R5N-D
JLCPCB Part #
C138621
Package
SMD
Description
1.5uH 13mΩ 5.4A 6.3A AEC-Q200 ±30% SMD Power Inductors ROHS