CLF12555T-471M-D
MFR.Part #
CLF12555T-471M-D
JLCPCB Part #
C1332311
Package
SMD,12.5x12.1mm
Description
1A 470uH 600mA 954mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS