CLF12555T-470M-D
MFR.Part #
CLF12555T-470M-D
JLCPCB Part #
C3224264
Package
SMD,12.5x12.1mm
Description
1.8A 120mΩ 3.2A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS