CLF12555T-330M-D
MFR.Part #
CLF12555T-330M-D
JLCPCB Part #
C5597490
Package
SMD,12.5x12.1mm
Description
2.2A 33uH 4A 80.4mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS