CK45-R3DD471KANRA
MFR.Part #
CK45-R3DD471KANRA
JLCPCB Part #
C5619597
Package
Plugin
Description
2kV 470pF 7.5mm 9.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS