CK45-R3DD101KANRA
MFR.Part #
CK45-R3DD101KANRA
JLCPCB Part #
C5573256
Package
Plugin
Description
100pF 2kV 6mm 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS