CK45-E3DD103ZYNNA
MFR.Part #
CK45-E3DD103ZYNNA
JLCPCB Part #
C114193
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 10nF 14.5mm 2kV 5mm 7.5mm 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS