CK45-B3FD102KYVNA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-B3FD102KYVNA
JLCPCB Part #
C342539
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 3kV 5mm 7.5mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS