CCG1R5-24-15SF
MFR.Part #
CCG1R5-24-15SF
JLCPCB Part #
C5591518
Package
DIP,15.7x10.4mm
Description
1 1.5W 1.5kV 100mA 15V 82% 9V~36V DIP,15.7x10.4mm Power Module/Power Supply ROHS