CCG1R5-24-12DR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CCG1R5-24-12DR
JLCPCB Part #
C5963554
Package
SMD-6P,15.7x10.4mm
Description
1.5kV 1.6W 12V 2 65mA 81% 9V~36V SMD-6P,15.7x10.4mm Power Module/Power Supply ROHS